• ul. Jórskiego 22; 03-584 Warszawa
  • Tel. 22/6789666

Powiadom o imprezie

Info na czerwony pasek PSI

Zamów fotoletter

IMPREZY / dzieciaki

Kadr dla dzieci

Adres

ul. Gintrowskiego 32, 02-697 Warszawa

Termin

Od 2018-10-27
Do 2018-10-28

Organizator

Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

ul. W. Rzymowskiego 32

Telefon:
0-22/843-88-81

WWW:
www.dkkadr.waw.pl

Zobacz na mapie

Październik

6.10, sobota, 10.00

Familijne warsztaty ceramiczno-ogrodnicze

warsztaty

sala: Człowiek z marmuru, 219, II piętro

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Rodzinne (dzieci 4-8 lat z opiekunami) zajęcia ogrodniczo-ceramiczne, czyli wspólne lepienie różnego rodzaju doniczek - wiszących, płaskich, szerokich itp. Każdy zespół rodzinny, na warsztatach, otrzyma nasiona do późniejszego zasiana w domu.

6.10, sobota, 11.00

Sing and Smile

warsztaty

sala: Tupot małych stóp, 305, III piętro

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Wyjątkowe połączenie warsztatów muzycznych z zajęciami języka angielskiego zapewniają szybką naukę języka i dobrą zabawę dla najmłodszych (dzieci 3-6 lat z opiekunami). Zajęcia Inspirowane są metodą nauczania muzyki wg. Edwina E. Gordona oraz naukami lingwistycznymi Callana. 

07.10., niedziela, 10.00

Wszystkie smoki świata

warsztaty rodzinne

sala: Akademia Pana Kleksa

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefoniczne

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat z opiekunami. Skrzydlate, wężowate, ogniste i wodne, z jedną głową albo wieloma. Pierzaste, kolorowe, błyszczące pazurzaste. Jak z bajki. Robimy sami.

Można warsztaty tematycznie doprecyzować i wybrać smoki konkretnej kultury (słowiańskie, japońskie, antyczne greckie, germańskie itp.)

07.10., niedziela, 11.00

Bajkowisko

warsztaty

sala: Powiększenie

wstęp: 10 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Rodzinne Bajkowiska (dla dzieci 3-6 lat z opiekunami) to spotkania z zapomnianymi już trochę bajkami na kliszach i olschool'owym rzutnikiem Ania. Podczas spotkań uczestnicy słuchają wybranych bajek ilustrowanych przez kolorowe slajdy. Mile widziane są zarówno dzieciaki, jak i dorośli darzący sentymentem klasyczne czy też mniej znane bajki z rzutnika. Pokazom towarzyszy niepowtarzalna atmosfera, wszyscy uczestnicy współtworzą Bajkowisko i mogą brać w nim aktywny udział. Dorośli, którzy być może pamiętają takie domowe kino sprzed lat, czytają bajki na role, natomiast dzieci mogą wyrazić się poprzez głos, ruch, dźwięk i obraz, tworząc bajkową ścieżkę dźwiękową czy też projektując bajkowe plakaty. Wspólnie stworzymy alternatywę dla biernego oglądania bajek w telewizji. Bajkowisko to wspaniała okazja, by dzieci i dorośli spędzili twórczo czas wzmacniając rodzinne relacje.

7.10, niedziela, 12.00

Jak ukraść psa

filmowy poranek dla dzieci/

sala: Broadway

wstęp: 10 zł; bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Poranek filmowy dla dzieci (9+). Aby zdobyć pieniądze, dwie dziewczynki postanawiają ukraść psa bogatej właścicielce restauracji. Film koreański z polskim dubbingiem.

14.10, niedziela, 11.00

Krajobraz w pudełku

warsztaty

instruktor: Maja Ratyńska

sala: Człowiek z marmuru

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie, liczba miejsc: 12

Dla dzieci w wieku 6-10 lat.Tworzenie dioramy na zadany temat: np. krajobraz podwodny, las, miasto, wszechświat, podziemia. Można połączyć tworzenie dioramy z tematem recyklingu i użyć przetwarzalnych materiałów – np. butelek PET na meduzy, pudełek i kartonu na budynki itp.

14.10, niedziela, 11.00

Zaczarowany świat opowieści. Potwornie straszne historie 

warsztaty

opowiada: Ewelina Jarnutowska

ilustracja dźwiękowa: Katarzyna Płocińska 

sala: Wilk z Wall Street, 201, I piętro

wstęp: 10 zł, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Dla dzieci (4-10 lat z opiekunami). Zapraszamy Was do wysłuchania strasznych historii! Nie tylko, dlatego, że czasem lubimy się bać, ale przede wszystkim, dlatego, że warto różne strachy oswajać. Mamy dla Was historie o potworach spod łóżka, z którymi czasem można się zaprzyjaźnić i o takich pierzastych, które trzeba umieć przechytrzyć. Dowiecie się też, dlaczego każdy musi mieć swojego osobistego potwora i jak znaleźć w sobie odwagę, żeby stawić czoła najstraszniejszym ze stworów. Opowieściom towarzyszyć będą dźwięki, które zbudują atmosferę i pomogą wejść w świat bohaterów historii.

14.10, niedziela, 12.00

Stateczek Eliasz

poranek filmowy dla dzieci

sala: Broadway

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Poranek filmowy dla dzieci od 3 lat. Podczas sztormu Eliasz odbiera sygnał wezwania na pomoc. Udaje mu się uratować zagrożony statek i w nagrodę zostaje zaproszony do pracy w Wielkim Porcie.

20.10, sobota, 11.00

Rodzinna Pracownia Gier

warsztaty

sala: MacGyver

wstęp: 40 zł, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie; liczba uczestników: 6

Zapraszamy na wyjątkowy cykl zajęć międzypokoleniowych (dzieci 6-9 lat z opiekunami), gdzie wspólnie poznamy i wykonamy gry i zabawki z różnych zakątków świata. Własnoręcznie wykonamy np. zestawy do gry w Mollky, Kubba, Mankalę, podwórkowe bączki lub zestaw do Kippy. Przy okazji poznamy i przyjrzymy się nie tylko zwyczajom i tradycjom z całego świata, ale również wykorzystamy wiele naturalnych i recyklingowych materiałów. Będziemy pracować m.in. gliną, drewnem i wikliną, ale również rzeczami, które, na co dzień lądują w naszym koszu. Razem polepimy, popiłkujemy, poszyjemy i pomalujemy. Inspiracją dla nas będą  gwarne podwórka przedwojennej Warszawy, zabawy z Dalekiego Wschodu, czy Ameryki Południowej i gry skandynawskie.  

 

20.10, sobota, 11.00

Sing and Smile

warsztaty/

sala: Tupot małych stóp

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK KADR

Wyjątkowe połączenie warsztatów muzycznych z zajęciami języka angielskiego zapewniają szybką naukę języka i dobrą zabawę dla najmłodszych (dzieci 7-12). Zajęcia Inspirowane są metodą nauczania muzyki wg. Edwina E. Gordona oraz naukami lingwistycznymi Callana.

 

21.10, niedziela, 11.00

Zaczarowany świat opowieści. Przygody bucika flamenco

warsztaty

sala: Wilk z Wall Street

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Spektakl narracyjno-taneczny dla dzieci (3-8 lat, opiekunowie mile widziani). Historia autorstwa Mirelli Gliwińskiej o buciku flamenco, który nie pasuje do innych butów i te nie chcą się z nim bawić. Pewnego razu trafia do bardzo dziwnego miejsca, gdzie ma szansę zdobyć przyjaciół i poczuć się wartościowym i potrzebnym. Dzieci mogą poznać instrumenty, rekwizyty i stroje związane z flamenco. Ważne jest przesłanie płynące z opowieści, że odmienność nie jest wadą. Każdy jest wyjątkowy i ma jakiś talent. Jeśli nauczymy się wzajemnie szanować naszą różnorodność i cenić talenty, możemy razem zrobić coś bardzo wartościowego i wyjątkowego.

 

27.10, sobota, 9.00 i 10.45

O tym, że woda nie bierze się z kranu

warsztaty

godz. 9.00-10.30 (grupa 7-9 lat) – zapisy

godz. 10.45-12.15 (grupa 10-13 lat) – zapisy

sala: Babel, 204, II piętro

wstęp wolny, rezerwacja online lub telefonicznie

Jak to się dzieje, że mieszkańcy Mokotowa mają wodę w kranie? Kto, jak i skąd dostarcza ją do naszych domów i co Czajka ma wspólnego z warszawską kranówką? A jak z wodą w kranie było dawno temu? Czym są filtry, wieże ciśnień i akwedukty? Czy wody może zabraknąć?

Na te i inne pytania odpowiemy podczas naszych warsztatów „Było sobie Miasto”!

Na zajęciach dowiemy się skąd woda bierze się w naszych domach, poznamy różne sposoby dostarczania wody do miast i skonstruujemy własną wieżę ciśnień.

 

28.10, niedziela, 11.00

Zaczarowany świat opowieści. Opowieści z królewskich komnat

warsztaty

sala: Wilk z Wall Street, 201, I piętro

wstęp: 10 zł, rezerwacja online lub telefonicznie

Warsztaty dla dzieci (4-10 lat, opiekunowie mile widziani). Spotkanie z baśniami słowackimi i duńskimi. Poznamy Jasia Paluszka, przekonamy się, czy królewny zawsze są grzeczne i czy lubią szpinak. Będziemy kibicować szewczykowi, który chciał zostać bohaterem i dowiemy się, co to jest krutometa. Opowieści przeplatane są aktywnościami ruchowymi i rytmicznymi. Ilustracja muzyczna tworzona będzie przy pomocy różnych instrumentów, m.in. skrzypiec i kalimby.

 

28.10, niedziela, 12.00

Klasyka Dzieciom

koncert

sala: Broadway

wstęp: 10 zł, rezerwacja online lub telefonicznie

Grupa muzyków Muzyka Łączy prezentuje koncert rodzinny z cyklu „Klasyka Dzieciom”. Dzieci (w wieku od 0 do 7 lat) mają okazję oswoić się z muzyką klasyczną (również rozrywkową, filmową i jazzową). Podczas koncertu słuchają ciekawych historii, śpiewają, tańczą, a nawet uczą się obcych języków, np. hiszpańskiego.

Wystąpią gościnnie dwie wspaniałe artystki - śpiewaczka i cuatrocistka Beatriz Blanco i tancerka Aneta Socowa. Usłyszymy zachwycające dzieła kompozytorów znanych i mniej znanych, poznamy rytmy iberoamerykańskie, wspólnie z dziećmi będziemy mogli cieszyć się, a nawet poruszać się w rytmach muzyki intrygujących kompozytorów. Koncert będzie prowadzony w dwóch językach; polskim i hiszpańskim.

 

Ciekawostki

Wesele jesienią? Czemu nie!

Przeczytaj - Zanim pojedziesz na urlop.

Jak zorganizować event w tanecznym stylu?

Jaki rower wybrać?

Wybór butów ślubnych – najczęściej zadawane pytania

Dom aukcyjny – idealne miejsce na zakupy dzieł sztuki

Kogis zaprasza dzieci na obozy i kolonie

Co kupić dziecku na urodziny?

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe?

Legalni bukmacherzy w Polsce

Łazienka na topie

Jak z głową zaplanować koszt wyjazdu

Choroby dziąseł. Jak je diagnozować i leczyć?

Wybór wózka spacerowego dla niemowlaka

Najpiękniejsze kina świata

Jak obniżyć składkę OC o ponad 50%?

Łazienkowska galeria sław

Weekend na Malcie

Czytać, czy nie czytać, oto jest pytanie?

Zasady picia alkoholu

Korzyści ze światłowodu w firmie

Gdzie kupić suchy lód Warszawa

Kurs języka angielskiego dla seniorów – zalety

Otwórz firmę, pozyskując pieniądze z dotacji

Sala prawdziwego kinomaniaka – jak ma wyglądać?

Poradnik rodzica kolonijnego Maluszka

Nawłoć - wyjątkowa roślina miododajna

Boliwia wycieczki do Ameryki Południowej

Nie ma to jak zabawa!

Jak skutecznie uczyć się słownictwa w języku angielskim?

Saona, czyli raj w raju

Profesjonalne spodnie do ćwiczeń

Jak właściciel rozlicza wyjazd służbowy

Sezon grillowy czas zacząć!

Nie dajmy się jesiennej chandrze

Profesjonalne pokazy fajerwerków na każdą uroczystość

Hobby za kredyt, czyli skąd wziąć pieniądze na drogie pasje dziecka

Najlepsze marki wędkarskie w niskich cenach

Tak to miało być...

Zabawy i łamigłówki. W jakim wieku dać dziecku krzyżówkę?

Ogłoszenia usługi

Reforma edukacji

Jak być na bieżąco z muzycznymi trendami?

Ceny mieszkań w Warszawie.

To nie musi kosztować...

Nowoczesna rozrywka dla dzieci

Szukasz telefonu - postaw na Samsung Galaxy!

Joga sposobem na siebie

Jak zostać konserwatorem dzieł sztuki?

Z jakich źródeł pozyskać pożyczki dla przedsiębiorców?

Komfort termiczny na poddaszu

Strzelectwo - to dyscyplina dla każdego

Aqua aerobik – korzyści z ćwiczeń w wodzie!

Wakacje w Warszawie. Poznaj atrakcje dla całej rodziny

Przestrzeń eventowa dla organizacji zajęć

Fame MMA 4. Co czeka nas w Częstochowie?

Co, oprócz wynajmu samochodu, oferują wypożyczalnie aut w Warszawie?

Od czego zależy cena polisy na życie?

Totolotek – renomowane zakłady bukmacherskie z tradycją

Kod promocyjny

Bilet tramwajowy i autobusowy przez telefon – gdzie i jak go kupić?

Gdzie wymienić stare wycofane banknoty?

Jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński?

Stoch nadal dominuje

Graj legalnie!

Jak pożyczyć pieniądze przez internet?

Nie wolno lekceważyć wieczoru panieńskiego

Najszybszy Internet – jaki wybrać?

Powiadom o imprezie

Info na czerwony pasek PSI

Zamów fotoletter

Wolna sobota

Kadr dla dzieci

Październik

6.10, sobota, 10.00

Familijne warsztaty ceramiczno-ogrodnicze

warsztaty

sala: Człowiek z marmuru, 219, II piętro

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Rodzinne (dzieci 4-8 lat z opiekunami) zajęcia ogrodniczo-ceramiczne, czyli wspólne lepienie różnego rodzaju doniczek - wiszących, płaskich, szerokich itp. Każdy zespół rodzinny, na warsztatach, otrzyma nasiona do późniejszego zasiana w domu.

6.10, sobota, 11.00

Sing and Smile

warsztaty

sala: Tupot małych stóp, 305, III piętro

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Wyjątkowe połączenie warsztatów muzycznych z zajęciami języka angielskiego zapewniają szybką naukę języka i dobrą zabawę dla najmłodszych (dzieci 3-6 lat z opiekunami). Zajęcia Inspirowane są metodą nauczania muzyki wg. Edwina E. Gordona oraz naukami lingwistycznymi Callana. 

07.10., niedziela, 10.00

Wszystkie smoki świata

warsztaty rodzinne

sala: Akademia Pana Kleksa

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefoniczne

Warsztaty dla dzieci w wieku 4-8 lat z opiekunami. Skrzydlate, wężowate, ogniste i wodne, z jedną głową albo wieloma. Pierzaste, kolorowe, błyszczące pazurzaste. Jak z bajki. Robimy sami.

Można warsztaty tematycznie doprecyzować i wybrać smoki konkretnej kultury (słowiańskie, japońskie, antyczne greckie, germańskie itp.)

07.10., niedziela, 11.00

Bajkowisko

warsztaty

sala: Powiększenie

wstęp: 10 zł, kup bilet online lub w DK Kadr

Rodzinne Bajkowiska (dla dzieci 3-6 lat z opiekunami) to spotkania z zapomnianymi już trochę bajkami na kliszach i olschool'owym rzutnikiem Ania. Podczas spotkań uczestnicy słuchają wybranych bajek ilustrowanych przez kolorowe slajdy. Mile widziane są zarówno dzieciaki, jak i dorośli darzący sentymentem klasyczne czy też mniej znane bajki z rzutnika. Pokazom towarzyszy niepowtarzalna atmosfera, wszyscy uczestnicy współtworzą Bajkowisko i mogą brać w nim aktywny udział. Dorośli, którzy być może pamiętają takie domowe kino sprzed lat, czytają bajki na role, natomiast dzieci mogą wyrazić się poprzez głos, ruch, dźwięk i obraz, tworząc bajkową ścieżkę dźwiękową czy też projektując bajkowe plakaty. Wspólnie stworzymy alternatywę dla biernego oglądania bajek w telewizji. Bajkowisko to wspaniała okazja, by dzieci i dorośli spędzili twórczo czas wzmacniając rodzinne relacje.

7.10, niedziela, 12.00

Jak ukraść psa

filmowy poranek dla dzieci/

sala: Broadway

wstęp: 10 zł; bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Poranek filmowy dla dzieci (9+). Aby zdobyć pieniądze, dwie dziewczynki postanawiają ukraść psa bogatej właścicielce restauracji. Film koreański z polskim dubbingiem.

14.10, niedziela, 11.00

Krajobraz w pudełku

warsztaty

instruktor: Maja Ratyńska

sala: Człowiek z marmuru

wstęp wolny, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie, liczba miejsc: 12

Dla dzieci w wieku 6-10 lat.Tworzenie dioramy na zadany temat: np. krajobraz podwodny, las, miasto, wszechświat, podziemia. Można połączyć tworzenie dioramy z tematem recyklingu i użyć przetwarzalnych materiałów – np. butelek PET na meduzy, pudełek i kartonu na budynki itp.

14.10, niedziela, 11.00

Zaczarowany świat opowieści. Potwornie straszne historie 

warsztaty

opowiada: Ewelina Jarnutowska

ilustracja dźwiękowa: Katarzyna Płocińska 

sala: Wilk z Wall Street, 201, I piętro

wstęp: 10 zł, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie

Dla dzieci (4-10 lat z opiekunami). Zapraszamy Was do wysłuchania strasznych historii! Nie tylko, dlatego, że czasem lubimy się bać, ale przede wszystkim, dlatego, że warto różne strachy oswajać. Mamy dla Was historie o potworach spod łóżka, z którymi czasem można się zaprzyjaźnić i o takich pierzastych, które trzeba umieć przechytrzyć. Dowiecie się też, dlaczego każdy musi mieć swojego osobistego potwora i jak znaleźć w sobie odwagę, żeby stawić czoła najstraszniejszym ze stworów. Opowieściom towarzyszyć będą dźwięki, które zbudują atmosferę i pomogą wejść w świat bohaterów historii.

14.10, niedziela, 12.00

Stateczek Eliasz

poranek filmowy dla dzieci

sala: Broadway

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Poranek filmowy dla dzieci od 3 lat. Podczas sztormu Eliasz odbiera sygnał wezwania na pomoc. Udaje mu się uratować zagrożony statek i w nagrodę zostaje zaproszony do pracy w Wielkim Porcie.

20.10, sobota, 11.00

Rodzinna Pracownia Gier

warsztaty

sala: MacGyver

wstęp: 40 zł, rezerwacja miejsc online lub telefonicznie; liczba uczestników: 6

Zapraszamy na wyjątkowy cykl zajęć międzypokoleniowych (dzieci 6-9 lat z opiekunami), gdzie wspólnie poznamy i wykonamy gry i zabawki z różnych zakątków świata. Własnoręcznie wykonamy np. zestawy do gry w Mollky, Kubba, Mankalę, podwórkowe bączki lub zestaw do Kippy. Przy okazji poznamy i przyjrzymy się nie tylko zwyczajom i tradycjom z całego świata, ale również wykorzystamy wiele naturalnych i recyklingowych materiałów. Będziemy pracować m.in. gliną, drewnem i wikliną, ale również rzeczami, które, na co dzień lądują w naszym koszu. Razem polepimy, popiłkujemy, poszyjemy i pomalujemy. Inspiracją dla nas będą  gwarne podwórka przedwojennej Warszawy, zabawy z Dalekiego Wschodu, czy Ameryki Południowej i gry skandynawskie.  

 

20.10, sobota, 11.00

Sing and Smile

warsztaty/

sala: Tupot małych stóp

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK KADR

Wyjątkowe połączenie warsztatów muzycznych z zajęciami języka angielskiego zapewniają szybką naukę języka i dobrą zabawę dla najmłodszych (dzieci 7-12). Zajęcia Inspirowane są metodą nauczania muzyki wg. Edwina E. Gordona oraz naukami lingwistycznymi Callana.

 

21.10, niedziela, 11.00

Zaczarowany świat opowieści. Przygody bucika flamenco

warsztaty

sala: Wilk z Wall Street

wstęp: 10 zł, bilety do nabycia online lub w DK Kadr

Spektakl narracyjno-taneczny dla dzieci (3-8 lat, opiekunowie mile widziani). Historia autorstwa Mirelli Gliwińskiej o buciku flamenco, który nie pasuje do innych butów i te nie chcą się z nim bawić. Pewnego razu trafia do bardzo dziwnego miejsca, gdzie ma szansę zdobyć przyjaciół i poczuć się wartościowym i potrzebnym. Dzieci mogą poznać instrumenty, rekwizyty i stroje związane z flamenco. Ważne jest przesłanie płynące z opowieści, że odmienność nie jest wadą. Każdy jest wyjątkowy i ma jakiś talent. Jeśli nauczymy się wzajemnie szanować naszą różnorodność i cenić talenty, możemy razem zrobić coś bardzo wartościowego i wyjątkowego.

 

27.10, sobota, 9.00 i 10.45

O tym, że woda nie bierze się z kranu

warsztaty

godz. 9.00-10.30 (grupa 7-9 lat) – zapisy

godz. 10.45-12.15 (grupa 10-13 lat) – zapisy

sala: Babel, 204, II piętro

wstęp wolny, rezerwacja online lub telefonicznie

Jak to się dzieje, że mieszkańcy Mokotowa mają wodę w kranie? Kto, jak i skąd dostarcza ją do naszych domów i co Czajka ma wspólnego z warszawską kranówką? A jak z wodą w kranie było dawno temu? Czym są filtry, wieże ciśnień i akwedukty? Czy wody może zabraknąć?

Na te i inne pytania odpowiemy podczas naszych warsztatów „Było sobie Miasto”!

Na zajęciach dowiemy się skąd woda bierze się w naszych domach, poznamy różne sposoby dostarczania wody do miast i skonstruujemy własną wieżę ciśnień.

 

28.10, niedziela, 11.00

Zaczarowany świat opowieści. Opowieści z królewskich komnat

warsztaty

sala: Wilk z Wall Street, 201, I piętro

wstęp: 10 zł, rezerwacja online lub telefonicznie

Warsztaty dla dzieci (4-10 lat, opiekunowie mile widziani). Spotkanie z baśniami słowackimi i duńskimi. Poznamy Jasia Paluszka, przekonamy się, czy królewny zawsze są grzeczne i czy lubią szpinak. Będziemy kibicować szewczykowi, który chciał zostać bohaterem i dowiemy się, co to jest krutometa. Opowieści przeplatane są aktywnościami ruchowymi i rytmicznymi. Ilustracja muzyczna tworzona będzie przy pomocy różnych instrumentów, m.in. skrzypiec i kalimby.

 

28.10, niedziela, 12.00

Klasyka Dzieciom

koncert

sala: Broadway

wstęp: 10 zł, rezerwacja online lub telefonicznie

Grupa muzyków Muzyka Łączy prezentuje koncert rodzinny z cyklu „Klasyka Dzieciom”. Dzieci (w wieku od 0 do 7 lat) mają okazję oswoić się z muzyką klasyczną (również rozrywkową, filmową i jazzową). Podczas koncertu słuchają ciekawych historii, śpiewają, tańczą, a nawet uczą się obcych języków, np. hiszpańskiego.

Wystąpią gościnnie dwie wspaniałe artystki - śpiewaczka i cuatrocistka Beatriz Blanco i tancerka Aneta Socowa. Usłyszymy zachwycające dzieła kompozytorów znanych i mniej znanych, poznamy rytmy iberoamerykańskie, wspólnie z dziećmi będziemy mogli cieszyć się, a nawet poruszać się w rytmach muzyki intrygujących kompozytorów. Koncert będzie prowadzony w dwóch językach; polskim i hiszpańskim.

 

Adres

ul. Gintrowskiego 32, 02-697 Warszawa

Termin

Od 2018-10-27 , Do 2018-10-28

Organizator

Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy

ul. W. Rzymowskiego 32

Telefon:
0-22/843-88-81

WWW:
www.dkkadr.waw.pl

Zobacz na mapie

Reklama

Ciekawostki