• ul. Jórskiego 22; 03-584 Warszawa
  • Tel. 22/6789666

Powiadom o imprezie

Info na czerwony pasek PSI

Zamów fotoletter

IMPREZY / sport i rekreacja

Zawody o tytuł Mistrza Kręgli

Adres

Warszawa, ul. Jagiellońska 82B

Termin

Od 2019-08-14
Do 2019-08-18

Organizator

Hulakula

Warszawa, ul. Jagiellońska 82B

WWW:
www.hulakula.com.pl

Zobacz na mapie

Warszawiacy powalczą o tytuł Mistrza Kręgli. Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym już za tydzień

Po wielkim sukcesie reaktywowanych w ubiegłym roku Otwartych Mistrzostwach Warszawy, bowling sportowy ponownie zawita w kultowej warszawskiej kręgielni Hulakula. Przez dwa sierpniowe weekendy (10-11 sierpnia br. oraz 17-18 sierpnia br.) na 16 torach zmierzą się najlepsi zawodnicy, którzy powalczą o najwyższy stopień podium. Tegoroczne Mistrzostwa zostały rozszerzone o dodatkową kategorię amatorską, w której mogą zmierzyć się wszyscy sympatycy bowlingu. Pula nagród to aż 25 tys. złotych.

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym są najstarszym i najbardziej prestiżowym turniejem bowlingowym w Polsce w cyklu Grand Prix Polski. Pierwsze zawody odbyły się w 2001 r. i były organizowane cyklicznie przez blisko 10 lat. W 2011 r., po rozegraniu turnieju, nastąpiła kilkuletnia przerwa, którą w ubiegłym roku przerwała kultowa kręgielnia Hulakula. – Reaktywacja Otwartych Mistrzostw Warszawy była świetną decyzją, na którą czekała rzesza profesjonalnych graczy, pasjonatów i miłośników bowlingu. Hulakula, jako największa i najstarsza warszawska kręgielnia była poniekąd zobligowana do organizacji tych legendarnych zawodów. Mamy do tego świetne warunki techniczne – 28 nowoczesnych torów, oraz niezbędne doświadczenie. Regularnie organizujemy turnieje i wszelkiego rodzaju rozgrywki. Dwa lata temu odbył się tutaj m.in. ogólnopolski turniej Brunswick Summer Cup, który przyciągnął profesjonalnych zawodników oraz sympatyków bowlingu z całego świata – mówi Konrad Kalinowski, manager ds. bowlingu w warszawskiej kręgielni Hulakula. W tym roku Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym są współorganizowane przez Polski Związek Kręglarski, Sekcję Bowlingu Sportowego, a tym samym punkty zdobyte przez zawodników w czasie wydarzenia będą brane pod uwagę przy kryteriach do Kadry Polski.

Profesjonaliści oraz amatorzy – każdy może powalczyć o tytuł Mistrza Warszawy!

Chcąc zachęcić do udziału w rozgrywkach jak największą rzeszę sympatyków bowlingu, organizatorzy rozszerzyli Mistrzostwa o dodatkową kategorię, zwiększając tym samym pulę nagród oraz szansę na wygraną. W tym roku o mistrzostwo mogą powalczyć także amatorzy bowlingu. To nowość na Otwartych Mistrzostwach Warszawy. – W rozgrywkach może wziąć udział każdy, zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i amatorzy. Jest to świetna szansa na poznanie tego sportu, środowiska, a także do wymiany doświadczeń. Należy pamiętać o tym, że ze względu na rangę turnieju Grand Prix Polski, każda osoba biorąca udział w zawodach jest zobowiązana do posiadania ważnej, aktywnej licencji Polskiego Związku Kręglarskiego SBS – informuje Konrad Kalinowski z Centrum Rozrywki Hulakula. 

Dwa weekendy sportowych emocji

Eliminacje do części finałowej zawodów odbędą się w dn. 10-11 sierpnia oraz 14-17 sierpnia br. i wyłonią 24 najlepszych zawodników, którzy 18 sierpnia br. o godzinie 10:00 (niedziela) zmierzą się w finale i będą walczyli o tytuł mistrza Warszawy. – Turnieje i rozgrywki bowlingowe to niesamowite przeżycie i emocje, zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców. W Mistrzostwach wezmą udział najlepsi zawodnicy, rozgrywki będą na najwyższym poziomie, a tym samym szykuje się naprawdę interesujące widowisko. Dla obserwatorów wstęp na wydarzenie jest darmowy – mówi Konrad Kalinowski, jeden z organizatorów Otwartych Mistrzostw Warszawy. – Jestem przekonany, że reaktywowane Mistrzostwa wnoszą dużo do rozwoju i zwiększania popularności bowlingu w naszym kraju – dodaje.

Na czas Otwartych Mistrzostw Warszawy w kręgielni Hulakula (ul. Jagiellońska 82B) zostanie uruchomiony sklep z akcesoriami do bowlingu. Organizatorzy informują także o możliwości nawiercenia kul przez Łukasza Śnieżka. Zapisy na Otwarte Mistrzostwa Warszawy oraz regulamin wraz z instrukcjami jest dostępny pod adresem: https://omw.hulakula.com.pl/

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

Ciekawostki

Jak zorganizować event w tanecznym stylu?

Jak zostać konserwatorem dzieł sztuki?

Zasady picia alkoholu

Dzieci w różnych szkołach to nie problem

Komfort termiczny na poddaszu

Z jakich źródeł pozyskać pożyczki dla przedsiębiorców?

Łazienkowska galeria sław

Bilet tramwajowy i autobusowy przez telefon – gdzie i jak go kupić?

Profesjonalne spodnie do ćwiczeń

Wakacje w Warszawie. Poznaj atrakcje dla całej rodziny

Wybór wózka spacerowego dla niemowlaka

Od czego zależy cena polisy na życie?

Gdzie kupić suchy lód Warszawa

To nie musi kosztować...

Jak skutecznie uczyć się słownictwa w języku angielskim?

Najbardziej przydatne akcesoria wędkarskie

Kogis zaprasza dzieci na obozy i kolonie

Zabawa w plenerze – jak przygotować letnie przyjecie

Stoch nadal dominuje

Boliwia wycieczki do Ameryki Południowej

Sprzęt i akcesoria niezbędne do wędkowania

Przeczytaj - Zanim pojedziesz na urlop.

Wesele jesienią? Czemu nie!

Dom aukcyjny – idealne miejsce na zakupy dzieł sztuki

Saona, czyli raj w raju

Sezon grillowy czas zacząć!

Kod promocyjny

Jaki rower wybrać?

Jak obniżyć składkę OC o ponad 50%?

Poradnik rodzica kolonijnego Maluszka

Aqua aerobik – korzyści z ćwiczeń w wodzie!

Fame MMA 4. Co czeka nas w Częstochowie?

Jak zorganizować niezapomniany wieczór kawalerski lub panieński?

Czytać, czy nie czytać, oto jest pytanie?

Najpiękniejsze kina świata

Jak być na bieżąco z muzycznymi trendami?

Strzelectwo - to dyscyplina dla każdego

Nowoczesna rozrywka dla dzieci

Nie wolno lekceważyć wieczoru panieńskiego

Łazienka na topie

Szukasz telefonu - postaw na Samsung Galaxy!

Przestrzeń eventowa dla organizacji zajęć

Joga sposobem na siebie

Choroby dziąseł. Jak je diagnozować i leczyć?

Ceny mieszkań w Warszawie.

Najlepsze marki wędkarskie w niskich cenach

Nie ma to jak zabawa!

Jak pożyczyć pieniądze przez internet?

Jak otworzyć drzwi bez kluczyka – metoda na zatrzaśnięte drzwi

Graj legalnie!

Praca na Jobsora

Profesjonalne pokazy fajerwerków na każdą uroczystość

Sala prawdziwego kinomaniaka – jak ma wyglądać?

Tak to miało być...

Hobby za kredyt, czyli skąd wziąć pieniądze na drogie pasje dziecka

Otwórz firmę, pozyskując pieniądze z dotacji

Zabawy i łamigłówki. W jakim wieku dać dziecku krzyżówkę?

Co kupić dziecku na urodziny?

Kurs języka angielskiego dla seniorów – zalety

Jak właściciel rozlicza wyjazd służbowy

Ogłoszenia usługi

Korzyści ze światłowodu w firmie

Legalni bukmacherzy w Polsce

Obstawianie zakładów na żywo

Najszybszy Internet – jaki wybrać?

Gdzie wymienić stare wycofane banknoty?

Nawłoć - wyjątkowa roślina miododajna

Weekend na Malcie

Jak z głową zaplanować koszt wyjazdu

Dlaczego warto organizować imprezy firmowe?

Wybór butów ślubnych – najczęściej zadawane pytania

Totolotek – renomowane zakłady bukmacherskie z tradycją

Reforma edukacji

Co, oprócz wynajmu samochodu, oferują wypożyczalnie aut w Warszawie?

Podłoga drewniana – idealna do każdego wnętrza

Nie dajmy się jesiennej chandrze

Powiadom o imprezie

Info na czerwony pasek PSI

Zamów fotoletter

Wolna sobota

Zawody o tytuł Mistrza Kręgli

Warszawiacy powalczą o tytuł Mistrza Kręgli. Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym już za tydzień

Po wielkim sukcesie reaktywowanych w ubiegłym roku Otwartych Mistrzostwach Warszawy, bowling sportowy ponownie zawita w kultowej warszawskiej kręgielni Hulakula. Przez dwa sierpniowe weekendy (10-11 sierpnia br. oraz 17-18 sierpnia br.) na 16 torach zmierzą się najlepsi zawodnicy, którzy powalczą o najwyższy stopień podium. Tegoroczne Mistrzostwa zostały rozszerzone o dodatkową kategorię amatorską, w której mogą zmierzyć się wszyscy sympatycy bowlingu. Pula nagród to aż 25 tys. złotych.

Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym są najstarszym i najbardziej prestiżowym turniejem bowlingowym w Polsce w cyklu Grand Prix Polski. Pierwsze zawody odbyły się w 2001 r. i były organizowane cyklicznie przez blisko 10 lat. W 2011 r., po rozegraniu turnieju, nastąpiła kilkuletnia przerwa, którą w ubiegłym roku przerwała kultowa kręgielnia Hulakula. – Reaktywacja Otwartych Mistrzostw Warszawy była świetną decyzją, na którą czekała rzesza profesjonalnych graczy, pasjonatów i miłośników bowlingu. Hulakula, jako największa i najstarsza warszawska kręgielnia była poniekąd zobligowana do organizacji tych legendarnych zawodów. Mamy do tego świetne warunki techniczne – 28 nowoczesnych torów, oraz niezbędne doświadczenie. Regularnie organizujemy turnieje i wszelkiego rodzaju rozgrywki. Dwa lata temu odbył się tutaj m.in. ogólnopolski turniej Brunswick Summer Cup, który przyciągnął profesjonalnych zawodników oraz sympatyków bowlingu z całego świata – mówi Konrad Kalinowski, manager ds. bowlingu w warszawskiej kręgielni Hulakula. W tym roku Otwarte Mistrzostwa Warszawy w bowlingu sportowym są współorganizowane przez Polski Związek Kręglarski, Sekcję Bowlingu Sportowego, a tym samym punkty zdobyte przez zawodników w czasie wydarzenia będą brane pod uwagę przy kryteriach do Kadry Polski.

Profesjonaliści oraz amatorzy – każdy może powalczyć o tytuł Mistrza Warszawy!

Chcąc zachęcić do udziału w rozgrywkach jak największą rzeszę sympatyków bowlingu, organizatorzy rozszerzyli Mistrzostwa o dodatkową kategorię, zwiększając tym samym pulę nagród oraz szansę na wygraną. W tym roku o mistrzostwo mogą powalczyć także amatorzy bowlingu. To nowość na Otwartych Mistrzostwach Warszawy. – W rozgrywkach może wziąć udział każdy, zarówno profesjonalni zawodnicy, jak i amatorzy. Jest to świetna szansa na poznanie tego sportu, środowiska, a także do wymiany doświadczeń. Należy pamiętać o tym, że ze względu na rangę turnieju Grand Prix Polski, każda osoba biorąca udział w zawodach jest zobowiązana do posiadania ważnej, aktywnej licencji Polskiego Związku Kręglarskiego SBS – informuje Konrad Kalinowski z Centrum Rozrywki Hulakula. 

Dwa weekendy sportowych emocji

Eliminacje do części finałowej zawodów odbędą się w dn. 10-11 sierpnia oraz 14-17 sierpnia br. i wyłonią 24 najlepszych zawodników, którzy 18 sierpnia br. o godzinie 10:00 (niedziela) zmierzą się w finale i będą walczyli o tytuł mistrza Warszawy. – Turnieje i rozgrywki bowlingowe to niesamowite przeżycie i emocje, zarówno dla zawodników, jak i dla kibiców. W Mistrzostwach wezmą udział najlepsi zawodnicy, rozgrywki będą na najwyższym poziomie, a tym samym szykuje się naprawdę interesujące widowisko. Dla obserwatorów wstęp na wydarzenie jest darmowy – mówi Konrad Kalinowski, jeden z organizatorów Otwartych Mistrzostw Warszawy. – Jestem przekonany, że reaktywowane Mistrzostwa wnoszą dużo do rozwoju i zwiększania popularności bowlingu w naszym kraju – dodaje.

Na czas Otwartych Mistrzostw Warszawy w kręgielni Hulakula (ul. Jagiellońska 82B) zostanie uruchomiony sklep z akcesoriami do bowlingu. Organizatorzy informują także o możliwości nawiercenia kul przez Łukasza Śnieżka. Zapisy na Otwarte Mistrzostwa Warszawy oraz regulamin wraz z instrukcjami jest dostępny pod adresem: https://omw.hulakula.com.pl/

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Warszawie. Marka rozpoczęła swoją działalność w 2000 r. jako kręgielnia w gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej. W 2016 roku Hulakula przeniosła swoją siedzibę do budynku galerii Metropol Dom i Wnętrze na ul. Jagiellońskiej 82B, w którym zajęła ponad 6,5 tys. mkw. przestrzeni. Aktualnie w nowoczesnym centrum rozrywki poza bowlingiem do dyspozycji gości jest bilard, parkiet na 2 tys. osób, trzy bary, nowoczesne sale konferencyjno-klubowe, restauracja, a także plac zabaw oraz letni ogródek restauracyjny z placem zabaw na świeżym powietrzu. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom oraz klientom korporacyjnym. Więcej informacji oraz szczegółowy plan imprez i atrakcji dostępny jest na stronie: www.hulakula.com.pl.

Adres

Warszawa, ul. Jagiellońska 82B

Termin

Od 2019-08-14 , Do 2019-08-18

Organizator

Hulakula

Warszawa, ul. Jagiellońska 82B

WWW:
www.hulakula.com.pl

Zobacz na mapie

Reklama

Ciekawostki