• ul. Jórskiego 22; 03-584 Warszawa
  • Tel. 22/6789666

Powiadom o imprezie

Info na czerwony pasek PSI

Zamów fotoletter

IMPREZY / sport i rekreacja

Warszawska Dycha

Adres

Warszawa, ul. Konwiktorska

Termin

Od 2022-09-25
Do 2022-09-25

Zobacz na mapie

Ruszyły zapisy do Pekao S.A. Warszawskiej Dychy!

 W ostatnią niedzielę września Warszawa będzie najbardziej rozbieganym miastem w Polsce. Ruszają bowiem zapisy do Pekao S.A. Warszawskiej Dychy, czyli biegu towarzyszącego 44. Maratonowi Warszawskiemu. To będzie prawdziwe wielkie biegowe święto. Zapisz się już dziś i stań się jego częścią!

Przy okazji 44. Maratonu Warszawskiego pojawi się nowa tradycja. Biegiem towarzyszącym od tego roku będzie bowiem rywalizacja na dystansie nie 5, która odbywać się będzie cyklicznie na wiosnę, a 10 kilometrów. Pekao S.A. Warszawska Dycha będzie doskonałą okazją do tego, by stać się częścią Wielkiego Biegu. I to bez konieczności pokonania 42,195 km. Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania!

Idealne połączenie 

Maraton Warszawski to impreza o niezwykle bogatej historii i kultowym statusie wśród biegaczy. Przydomek „Wielki Bieg” w tym akurat przypadku wcale nie jest na wyrost. Jednak nie każda osoba trenująca bieganie ma możliwości i chęć pokonania w ostatni weekend września królewskiego dystansu. Dlatego, aby każdy mógł poczuć niesamowitą atmosferę towarzyszącą największemu w Polsce biegowi maratońskiemu, w tym roku w programie po raz pierwszy znalazła się Pekao S.A. Warszawska Dycha. 

- Jestem przekonany, że rywalizacja na dystansie 10 km przy Maratonie Warszawskim będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem biegaczy z całej Polski i nie tylko. Mówimy przecież o jednym z największych i najstarszych maratonów w tej części Europy. Pekao S.A. Warszawska Dycha to szansa dla każdego biegacza do tego, by zmierzyć się z tym popularnym dystansem w samym centrum stolicy Polski. Zawodnicy na własnej skórze będą mogli poczuć atmosferę towarzyszącą Wielkiemu Biegowi. Fantastyczna oprawa, wspaniali kibice, dogodna trasa i termin oraz przyjazny każdemu biegaczowi dystans sprawiają, że w mojej ocenie ten bieg ma potencjał, by stać się największą dychą w Polsce – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”. 

Bierz życie za rogi 

Hasło Pekao S.A. Warszawskiej Dychy brzmi „Bierz życie za rogi”. Odwołuje się ono oczywiście do charakterystycznego logo z żubrem Banku Pekao S.A., ale w tym kontekście ma także wymiar motywacyjny. Organizatorzy wraz ze sponsorem tytularnym chcą bowiem poprzez ten bieg zachęcić wszystkich, nie tylko wytrawnych biegaczy, do podejmowania aktywności fizycznej.

– Sport jest dla naszej organizacji szczególnie ważny. Jesteśmy sponsorem polskiej koszykówki, organizujemy olimpiady dla naszych pracowników, a aktywność fizyczną często wplatamy w projekty wspierające potrzebujących w ramach akcji wolontariackich. Dlatego bardzo się cieszę, że w tym roku dołączamy do Maratonu Warszawskiego z nowym formatem dla entuzjastów biegania. Jestem przekonany, że Pekao S.A. Warszawska Dycha będzie świetną okazją do sprawdzenia, a być może też poprawienia swojej sprawności fizycznej i zadbania o zdrowie – mówi Piotr Zborowski, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Strategii.

- Cieszymy się, że pierwsza edycja tej imprezy odbędzie się we współpracy z Pekao S.A. Silny partner tytularny daje nie tylko komfort organizacyjny, ale także dużą dawkę motywacji.  To ważne, że przyświecają nam te same cele i wspólnie będziemy kreować wydarzenie rozbudzające biegowe marzenia. – mówi Marek Tronina.

 Bieganie jest najprostszą formą ruchu, a przygotowanie do pokonania dystansu 10 km nie wymaga długotrwałych, mozolnych treningów. To dystans w zasięgu znacznej części społeczeństwa i nawet po kilku tygodniach uprawiania regularnej aktywności fizycznej niemal każdy może podjąć to wyzwanie i wziąć udział w Warszawskiej Dysze. Zwłaszcza, że limit czasu pozwala nawet na swobodne pokonanie trasy marszobiegiem. Warto zatem wziąć życie za rogi, zapisać się już dziś i zacząć przygotowania do wyjątkowego wydarzenia!

Jednocześnie bieg jest kierowany do osób, które wyznaczają sobie indywidualne sportowe cele. Jeżeli chcesz jesienią poprawić swoją życiówkę, to będzie doskonała okazja! Osiąganiu dobrych wyników sprzyjać będzie m. in. dogodna trasa, ale także wyjątkowa atmosfera. Bieg w centrum Warszawy wśród tysięcy innych biegaczy gwarantuje, że zarówno ze strony kibiców, jak i uczestników zawodów, można liczyć na ogromne wsparcie. Do tego wszystkiego, organizatorzy zapewnią pacemakerów na różne wyniki, którzy będą dodatkowo wspierać biegaczy w spełnianiu ich sportowych marzeń.

Gdyby tego wszystkiego było mało, patron medialny biegu – MagazynBieganie.pl - szykuje dla wszystkich uczestników Pekao S.A. Warszawskiej Dychy specjalną akcję treningową. W jej ramach uczestnicy otrzymają porady dotyczące przygotowania do startu na 10 km na różnych poziomach zaawansowania i plany treningowe.

 Atrakcyjna trasa

Pekao S.A. Warszawska Dycha wystartuje 25 września z ulicy Konwiktorskiej w stronę Żoliborza i Bielan. Uczestnicy będą kończyć bieg na długiej prostej prowadzącą szeroką Wisłostradą do mety usytuowanej na wysokości Multimedialnego Parku Fontann.

Niewielka liczba zakrętów, dużo długich prostych, niezbyt duża liczba wzniesień i wygodne, szerokie arterie sprawiają, że Pekao S.A. Warszawska Dycha będzie biegiem, na którym wiele osób będzie mogło powalczyć o swoje rekordy życiowe. Jednocześnie duża liczba historycznych pomników, miejsc pamięci, ale także charakterystycznych punktów orientacyjnych czy terenów zielonych sprawiają, że trasa będzie także bardzo atrakcyjna i zróżnicowana widokowo. To doskonała wiadomość dla osób, które chcą do udziału w biegu zachęcić członków rodziny, przyjaciół i znajomych. W doborowym towarzystwie i przy tak atrakcyjnych widokach, będzie to idealnie spędzone popołudnie!

Pobiegnij dobrze

Oczywiście, przy organizacji Pekao S.A. Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć  charakterystycznej dla organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski” biegów akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już blisko 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu minimalnej kwoty w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. To wspaniały pomysł na połączenie dobrego i pożytecznego z… dobrym i pożytecznym!

Oczywiście, oprócz ścieżki charytatywnej mamy również możliwość „tradycyjnego” zakupu pakietu startowego. Warto zapisać się już teraz korzystając z promocyjnej opłaty startowej 69 zł, która będzie obowiązywać dla pierwszych 500 zawodników.

Stań się częścią pięknej historii! 

Fakt, że przy okazji 44. Maratonu Warszawskiego odbędzie się pierwsza edycja Pekao S.A. Warszawskiej Dychy sprawia, że możemy stać się częścią nowej biegowej historii. Mamy bowiem możliwość wzięcia udziału w pierwszej edycji biegu, który ma na stałe wpisać się w tradycję Maratonu Warszawskiego. Takie wydarzenia docenia się szczególnie po wielu latach, dlatego trzeba korzystać z nadarzającej się okazji.

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu 25 września ulicami Warszawy i wciąż nie wiesz, co tego dnia będziesz robić, scenariusz jest już gotowy. Zapisz się do udziału w Pekao S.A. Warszawskiej Dysze, by poczuć atmosferę Wielkiego Biegu. Kiedy nadejdzie ostatnia niedziela września, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię nowego biegu!

Do startu w Peakao S.A. Warszawskiej Dysze zapisać można się na stronie: www.MaratonWarszawski.com.

Ciekawostki

How to Build a Great Web & Mobile Marketplace

Copix najlepszy serwis kserokopiarek Konica Minolta

Systemy gipsowe – na jaki się zdecydować?

Co zrobić, żeby szybko zasnąć?

Jakie efekty może przynieść nauka poprzez zabawę

Torebki Monnari - listonoszki i shopperki na jesień 2021

Dobry psycholog rodzinny w Warszawie - profesjonalna pomoc w PsychoCare

Auto detailing – 3 sposoby na odzyskanie dawnego wyglądu samochodu

Rozwiń swoje hobby - kurs rysunku w Warszawie

Jaki ekran wybrać do kina samochodowego lub plenerowego?

Muzyka, której szukasz

Kiedy zdecydować się na meble na wymiar?

Popularne festiwale - bilety na imprezy masowe

Dlaczego warto uczyć dzieci rysunku?

Jakie buty na jesień? 5 propozycji na ciekawe stylistyki

Pomoc drogowa na terenie Warszawy

Euforia czy tragedia? Jakie oczekiwania przed Euro 2020?

Jaki sport warto uprawiać na wiosnę

Szkolenia i kursy pedagogiczne dla opiekunów żłobkowych i przedszkolnych

Nie nudź się w domu – posłuchaj najlepszych koncertów

Specjalny wysłannik donosi...

Domy Krępa - połączenie spokoju przedmieść z wygodą centrum miasta

Zwierzak w prezencie – i co dalej?

Żywopłot – praktyczne przemyślenia

Kiedy powinno się rozpocząć terapię DDA lub DDD?

Bez wychodzenia z domu – gdzie w stolicy najlepiej zamówić burgera

Dlaczego należy chronić się przed stonkami ziemniaczanymi?

Festiwale muzyczne – jak wybrać najlepszy?

Event firmowy? Tylko z Agencją Argentum Event!

Ekspresy do kawy - pomysł na dobry poranek

Jak przygotować teczkę rysunkową?

Tak to miało być...

Mieszkanie z rynku wtórnego czy pierwotnego?

Pergole tarasowe - idealne rozwiązanie dla twojego domu

Komu powierzyć sprzątanie mieszkania Warszawa

Lokalne pozycjonowanie stron - dlaczego przedsiębiorcy powinni je stosować?

Niebo nad Polską pełne samolotów

Loty w tunelu aerodynamicznym w Warszawie

Czym się charakteryzują lampy UV do wody?

Odżywki białkowe - wsparcie diety nie tylko dla sportowców

Spodenki rowerowe z wkładką, czyli słuszny wybór dla pasjonatów kolarstwa

Jak uczyć się podczas studiów, by osiągać dobre wyniki?

Jak mieszka się na Mokotowie?

Discovery Phase For Software Development: How Much Does It Cost?

Jak sobie radzić z chronicznym zmęczeniem?

Kropelkowe nawadnianie ogrodów – co warto o nim wiedzieć?

Deski gastronomiczne, na które warto zwrócić uwagę

Jak bezproblemowo przeprowadzić remont mieszkania w bloku?

Kamizelka wraca na salony

Naprawa iphone

Jakie suplementy przyjmować będąc wegetarianinem?

Ubezpieczenia w Warszawie dla posiadaczy samochodów osobowych – o czym warto pamiętać?

Podłoga drewniana – idealna do każdego wnętrza

Najtańsze mieszkania w polskich miastach - ranking nieruchomości

Umowa o pośrednictwo - do czego zobowiązuje i czy warto ją podpisać?

Liceum dla dorosłych - sposób na uzupełnienie wykształcenia

Przekąski na urodzinowe przyjęcie

Problemy ze snem?

Prywatne przedszkole - wszystko co najlepsze dla twojego dziecka

Jeśli nie garaż murowany, to może blaszany?

Medical App Development

Sterowanie oświetleniem - urządzamy inteligentny dom

To nie musi kosztować...

5 pomysłów na zabawę z psem

Jaką umowę podpisać z wykonawcą usługi?

Buty dziecięce marki bobux - zdrowie, wygoda i najwyższa jakość wykonania

Kiedy warto skorzystać z zabiegów medycyny estetycznej?

Przełom w biznesie franczyzowym – zabezpieczenie przed ryzykiem ekonomicznym

Czym jest burza? Jak powstaje i gdzie jest na żywo na mapie

Rolety - przewodnik po dostępnych rodzajach

Przedszkole Pruszków - wybierz Koziołki

Opuchlizna nóg - jak z nią walczyć?

Firma sprzątająca biura – czy sprawdzi się jako biznes?

Zrezygnuj z tłuszczu, ale nie ze smaku – czym podkręcić smak niskotłuszczowych dań?

Jak zachęcić dziecko do aktywności na zewnątrz nawet w deszczowe dni?

Zatańcz ze mną!

Jak sprawdzają się ekspresy marki Krups?

Biuro rachunkowe – pomoc ważniejsza niż może się to wydawać!

Odkryj magiczny świat wraz z Elle i Lottie

Rola gier w rozwoju dzieci

Buty dla dzieci - jak wybrać właściwą parę?

Jak dbać o dobrą jakość lodowiska?

5 pomysłów na prezent ślubny

Najlepsze imprezy techno w tym roku - na co zarezerwować bilety już dziś?

Zakupy z personal shopperem

Dlaczego warto zamieszkać na Ochocie?

Oczyszczające zabiegi na twarz – co wybrać?

Podolog dla seniora - czy jest konieczny?

Na jaki kurs niemieckiego online warto się zapisać?

W jaki sposób przygotować się do łowienia ryb zimą?

Kolory szat liturgicznych - jakie mają znaczenie?

Opieka nad bliskimi zmagającymi się z NTM

Agencja eventowa w Warszawie? Wiemy, którą firmę wybrać

Historia zakładów bukmacherskich w Polsce

Zabawki dla dzieci w każdym wieku

3 sukienki, które założysz do pracy i nie zaburzysz dress-code’u!

Sale zabaw dla dzieci. Zabawa na sto dwa!

Kompleksowe sprzątanie mieszkania - Warszawa, Kraków, Wrocław

Jak zaplanować oświetlenie salonu?

Komplet dresowy - jak nosić i z czym łączyć?

Jak wybrać ekipę do remontu mieszkania w Warszawie?

Jaki prezent na Wielkanoc wybrać?

Jak zaplanować remont w mieszkania?

Jak ubierać niemowlę na wiosnę?

Jak najlepiej ubezpieczyć dziecko na rok szkolny 2022/23?

Dobry catering dietetyczny w Warszawie, czyli jaki? Podpowiadamy, jak wybrać dietę pudełkową

Jak rozwijać mięśnie na siłowni? Garść praktycznych porad

Powiadom o imprezie

Info na czerwony pasek PSI

Zamów fotoletter

Wolna sobota

Warszawska Dycha

Ruszyły zapisy do Pekao S.A. Warszawskiej Dychy!

 W ostatnią niedzielę września Warszawa będzie najbardziej rozbieganym miastem w Polsce. Ruszają bowiem zapisy do Pekao S.A. Warszawskiej Dychy, czyli biegu towarzyszącego 44. Maratonowi Warszawskiemu. To będzie prawdziwe wielkie biegowe święto. Zapisz się już dziś i stań się jego częścią!

Przy okazji 44. Maratonu Warszawskiego pojawi się nowa tradycja. Biegiem towarzyszącym od tego roku będzie bowiem rywalizacja na dystansie nie 5, która odbywać się będzie cyklicznie na wiosnę, a 10 kilometrów. Pekao S.A. Warszawska Dycha będzie doskonałą okazją do tego, by stać się częścią Wielkiego Biegu. I to bez konieczności pokonania 42,195 km. Na takim wydarzeniu nie może zabraknąć żadnego miłośnika biegania!

Idealne połączenie 

Maraton Warszawski to impreza o niezwykle bogatej historii i kultowym statusie wśród biegaczy. Przydomek „Wielki Bieg” w tym akurat przypadku wcale nie jest na wyrost. Jednak nie każda osoba trenująca bieganie ma możliwości i chęć pokonania w ostatni weekend września królewskiego dystansu. Dlatego, aby każdy mógł poczuć niesamowitą atmosferę towarzyszącą największemu w Polsce biegowi maratońskiemu, w tym roku w programie po raz pierwszy znalazła się Pekao S.A. Warszawska Dycha. 

- Jestem przekonany, że rywalizacja na dystansie 10 km przy Maratonie Warszawskim będzie cieszyć się ogromnym zainteresowaniem biegaczy z całej Polski i nie tylko. Mówimy przecież o jednym z największych i najstarszych maratonów w tej części Europy. Pekao S.A. Warszawska Dycha to szansa dla każdego biegacza do tego, by zmierzyć się z tym popularnym dystansem w samym centrum stolicy Polski. Zawodnicy na własnej skórze będą mogli poczuć atmosferę towarzyszącą Wielkiemu Biegowi. Fantastyczna oprawa, wspaniali kibice, dogodna trasa i termin oraz przyjazny każdemu biegaczowi dystans sprawiają, że w mojej ocenie ten bieg ma potencjał, by stać się największą dychą w Polsce – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”. 

Bierz życie za rogi 

Hasło Pekao S.A. Warszawskiej Dychy brzmi „Bierz życie za rogi”. Odwołuje się ono oczywiście do charakterystycznego logo z żubrem Banku Pekao S.A., ale w tym kontekście ma także wymiar motywacyjny. Organizatorzy wraz ze sponsorem tytularnym chcą bowiem poprzez ten bieg zachęcić wszystkich, nie tylko wytrawnych biegaczy, do podejmowania aktywności fizycznej.

– Sport jest dla naszej organizacji szczególnie ważny. Jesteśmy sponsorem polskiej koszykówki, organizujemy olimpiady dla naszych pracowników, a aktywność fizyczną często wplatamy w projekty wspierające potrzebujących w ramach akcji wolontariackich. Dlatego bardzo się cieszę, że w tym roku dołączamy do Maratonu Warszawskiego z nowym formatem dla entuzjastów biegania. Jestem przekonany, że Pekao S.A. Warszawska Dycha będzie świetną okazją do sprawdzenia, a być może też poprawienia swojej sprawności fizycznej i zadbania o zdrowie – mówi Piotr Zborowski, Wiceprezes Zarządu Banku Pekao S.A., nadzorujący Pion Strategii.

- Cieszymy się, że pierwsza edycja tej imprezy odbędzie się we współpracy z Pekao S.A. Silny partner tytularny daje nie tylko komfort organizacyjny, ale także dużą dawkę motywacji.  To ważne, że przyświecają nam te same cele i wspólnie będziemy kreować wydarzenie rozbudzające biegowe marzenia. – mówi Marek Tronina.

 Bieganie jest najprostszą formą ruchu, a przygotowanie do pokonania dystansu 10 km nie wymaga długotrwałych, mozolnych treningów. To dystans w zasięgu znacznej części społeczeństwa i nawet po kilku tygodniach uprawiania regularnej aktywności fizycznej niemal każdy może podjąć to wyzwanie i wziąć udział w Warszawskiej Dysze. Zwłaszcza, że limit czasu pozwala nawet na swobodne pokonanie trasy marszobiegiem. Warto zatem wziąć życie za rogi, zapisać się już dziś i zacząć przygotowania do wyjątkowego wydarzenia!

Jednocześnie bieg jest kierowany do osób, które wyznaczają sobie indywidualne sportowe cele. Jeżeli chcesz jesienią poprawić swoją życiówkę, to będzie doskonała okazja! Osiąganiu dobrych wyników sprzyjać będzie m. in. dogodna trasa, ale także wyjątkowa atmosfera. Bieg w centrum Warszawy wśród tysięcy innych biegaczy gwarantuje, że zarówno ze strony kibiców, jak i uczestników zawodów, można liczyć na ogromne wsparcie. Do tego wszystkiego, organizatorzy zapewnią pacemakerów na różne wyniki, którzy będą dodatkowo wspierać biegaczy w spełnianiu ich sportowych marzeń.

Gdyby tego wszystkiego było mało, patron medialny biegu – MagazynBieganie.pl - szykuje dla wszystkich uczestników Pekao S.A. Warszawskiej Dychy specjalną akcję treningową. W jej ramach uczestnicy otrzymają porady dotyczące przygotowania do startu na 10 km na różnych poziomach zaawansowania i plany treningowe.

 Atrakcyjna trasa

Pekao S.A. Warszawska Dycha wystartuje 25 września z ulicy Konwiktorskiej w stronę Żoliborza i Bielan. Uczestnicy będą kończyć bieg na długiej prostej prowadzącą szeroką Wisłostradą do mety usytuowanej na wysokości Multimedialnego Parku Fontann.

Niewielka liczba zakrętów, dużo długich prostych, niezbyt duża liczba wzniesień i wygodne, szerokie arterie sprawiają, że Pekao S.A. Warszawska Dycha będzie biegiem, na którym wiele osób będzie mogło powalczyć o swoje rekordy życiowe. Jednocześnie duża liczba historycznych pomników, miejsc pamięci, ale także charakterystycznych punktów orientacyjnych czy terenów zielonych sprawiają, że trasa będzie także bardzo atrakcyjna i zróżnicowana widokowo. To doskonała wiadomość dla osób, które chcą do udziału w biegu zachęcić członków rodziny, przyjaciół i znajomych. W doborowym towarzystwie i przy tak atrakcyjnych widokach, będzie to idealnie spędzone popołudnie!

Pobiegnij dobrze

Oczywiście, przy organizacji Pekao S.A. Warszawskiej Dychy nie może zabraknąć  charakterystycznej dla organizowanych przez Fundację „Maraton Warszawski” biegów akcji #BiegamDobrze. Jest to inicjatywa, która pozwala połączyć bieganie i pomaganie. Jej uczestnicy zebrali już blisko 7 milionów złotych na rzecz partnerskich organizacji dobroczynnych. Do biegu można zapisać się poprzez ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze. Zakładając swoją wirtualną zbiórkę pozyskujemy środki na ważne społeczne cele, a po przekroczeniu minimalnej kwoty w prezencie od wspieranej organizacji otrzymujemy pakiet startowy na bieg. To wspaniały pomysł na połączenie dobrego i pożytecznego z… dobrym i pożytecznym!

Oczywiście, oprócz ścieżki charytatywnej mamy również możliwość „tradycyjnego” zakupu pakietu startowego. Warto zapisać się już teraz korzystając z promocyjnej opłaty startowej 69 zł, która będzie obowiązywać dla pierwszych 500 zawodników.

Stań się częścią pięknej historii! 

Fakt, że przy okazji 44. Maratonu Warszawskiego odbędzie się pierwsza edycja Pekao S.A. Warszawskiej Dychy sprawia, że możemy stać się częścią nowej biegowej historii. Mamy bowiem możliwość wzięcia udziału w pierwszej edycji biegu, który ma na stałe wpisać się w tradycję Maratonu Warszawskiego. Takie wydarzenia docenia się szczególnie po wielu latach, dlatego trzeba korzystać z nadarzającej się okazji.

Jeżeli nie masz jeszcze w planach pokonania maratonu 25 września ulicami Warszawy i wciąż nie wiesz, co tego dnia będziesz robić, scenariusz jest już gotowy. Zapisz się do udziału w Pekao S.A. Warszawskiej Dysze, by poczuć atmosferę Wielkiego Biegu. Kiedy nadejdzie ostatnia niedziela września, wspólnie z tysiącami innych biegaczy będziesz mieć okazję współtworzyć piękną historię nowego biegu!

Do startu w Peakao S.A. Warszawskiej Dysze zapisać można się na stronie: www.MaratonWarszawski.com.

Adres

Warszawa, ul. Konwiktorska

Termin

Od 2022-09-25 , Do 2022-09-25

Zobacz na mapie

Reklama

Ciekawostki